תשובות לשאלות נפוצות

איך מוסיפים מערכת שעות לאפליקציה?


משתמשים חדשים אם טרם התחלתם להשתמש ב Scoo, תוכלו להוסיף מערכת שעות חדשה ב-2 שלבים: 1. לפני הכל, יש ליצור את המערכת שקיבלתם מהמורה באמצעות Google Sheet, טרם הכניסה לאפליקציה בפעם הראשונה. לכן העתיקו את מערכת השעות שקיבלתם מהמורה לתוך Google Sheet חדש, בפורמט שאותו ניתן למצוא כאן.
אל תשכחו להפוך את הקישור לציבורי - כשאתם ב Google Sheet שבניתם לחצו של "שיתוף" בתפריט קובץ, ואז בהגדרות השיתוף יש לבחור "הקובץ פתוח לצפיה לכל אחד עם קישור"
במידה והורה אחר כבר יצר את המערכת ב Google Sheet, יש לבקש ממנו לשלוח אליכם שיתוף של המערכת, וכל מה שנותר לכם הוא ללחוץ על הקישור שקיבלתם (ואז אין צורך לבצע את השלב הבא) 2. לאחר שיצרתם את Google Sheet, יש ללחוץ על "הוספת מערכת שעות" במסך הבית של האפליקציה, ואז להזין את השם הפרטי של הילד שעבורו נוצרה המערכת, ואת המייל שלכם, וללחוץ על 'התחלה' משתמשים שאינם חדשים משתמשים שכבר יצרו מערכת אחת או יותר באפליקציה, לחצו על הכפתור הפלוס הכחול שנמצא מצד שמאל למעלה במסך כל מערכות השעות, או היכנסו לתפריט האפליקציה ולחצו על "הוספת מערכת שעות", ואז בטופס שיעלה הזינו את שם הכיתה, שם הילד, והכניסו את הקישור ל Google Sheet שיצרתם עבור המערכת.
האם האפליקציה היא בתשלום?


כרגע האפליקציה אינה בתשלום, וניתן להשתמש בה ללא הגבלה
למי מיועדת האפליקציה?


להורים המעוניינים לארגן את כלל מערכות השעות של הילדים במקום אחד לתלמידים המעוניינים לרכז ולצפות בצורה נוחה בטלפון הנייד שלהם במערכת השעות היומית למורים המעוניינים מצד אחד להקל על עצמם ולהציג במקום אחד את כל השיעורים בכל הכיתות בהם הם אמורים ללמד באותו היום, ומצד שני לארגן בצורה נוחה את מערכות השעות עבור ההורים לסטודנטים המעוניינים לארגן לעצמם את מערכת השעות השבועית
האם האפליקציה מציגה מערכת שעות יומית או שבועית?


נכון לרגע זה האפליקציה מציגה מערכת שעות יומית בלבד, אך היא טוענת את המידע ממערכת השעות שבניתם ב Google Sheet, שיכול להכיל את המערכת לכל ימי השבוע.
בכל יום תיטען המערכת שהוגדרה לאותו יום, לפי הכיתוב "יום א', יום ב'" שב Google Sheet
בעת הוספת מערכת, האפליקציה אומרת שהכתובת אינה תקינה


במידה ואתם מנסים לשמור מערכת שעות חדשה אך האפליקציה מודיעה לכם כי הכתובת שהזנתם אינה תקינה - יש לבדוק האם העתקתם בצורה נכונה את קישור ה Google Sheet שהכנתם.
במידה והקישור תקין - יש לוודא שהגדרות השיתוף של הקובץ מאפשרות צפיה לכל אדם עם קישור.
עמוד מערכת השעות אינו מציג תוכן


במידה ועמוד מערכת השעות ריק, למרות שהזנתם בטבלה תוכן לאותו היום, בדקו שהמערכת שיצרתם נוצרה בדיוק באותה התבנית כמו בקובץ התבנית שיצרנו לדוגמא. יש לוודא בהגדרות השיתוף שהקישור לטבלה מוגדר כפתוח לכל אדם עם קישור